esiad rss besleme
08
Haziran
2012

REKABETTE FARK YARATMANIN YOLUNU UZMANI ANLATTI

resim

Derneğimiz ve MESS Eğitim Vakfı işbirliğiyle “Rekabette Fark Yaratmak” konulu seminer 8 Haziran 2011 Çarçamba günü dernek merkezimizde gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Nihat Gündüz ve MESS Eğitim Vakfı Genel Müdürü Dr. Necdet Kenar’ın açılış konuşmalarının ardından, MESS Eğitim Vakfı Eğitim Müdürü Nevzat Alpay gerçekleştirdiği sunumda, “günümüzde bütün firmaların teknolojiyi üst seviyede kullandığını, tüm kaynakları etkin kullanabilen şirketlerin rekabette fark yaratıp rakiplerinin arasından sıyrıldığını” ifade etti. Kenar “Firma ve işletmelerin israf ve zaman kayıplarını engellemek ve hedefleri gerçekleştirebilmek için iş ve üretim akışını doğru planlama, araç gereç malzeme ve bilgi temin etme, doğru ve güvenilir hedefler koyma, verilerle çalışma – bilgi yönetimi, esneklik ve yalınlık gibi konuların üzerinde özellikle durması gerektiğini” de sözlerine ekledi

Seminerin ardından günün anısına  Dr. Necdet Kenar ve Nevzat Alpay’a ESİAD kristalini Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Akgerman takdim etti.

MESS Eğitim Vakfı Genel Müdürü Dr. Necdet Kenar’ın REFA Kurumunun Geliştirdiği Yöntem Hakkında Sunumu

Basifed türkonfed AB Bilgi Merkezi İzmir