esiad rss besleme
06
Mayıs
2014

“İŞ VE AİLE YAŞAMININ UYUMLAŞTIRILMASI: KADINLARIN İŞGÜCÜNE KATILIMI”

DSCF3507

İzmir Avrupa Birliği Bilgi Merkezi, Dokuz Eylül Üniversitesi AB Dokümantasyon Merkezi işbirliğiyle, 6 Mayıs 2014 salı günü, Dokuz Eylül Üniversitesi AB Dokümantasyon Merkezi’nde, “İş ve Aile Yaşamının Uyumlaştırılması: Kadınların İşgücüne Katılımı” konulu toplantıyı gerçekleştirdi.

ESİAD üyelerinin yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşları ve üniversite öğrencilerinin de davetli olduğu, konuk konuşmacıları Prof. Dr. Canan Balkır (Moderatör) (Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü AB Anabilim Dalı Başkanı), Betül Elmasoğlu (EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı), Doç. Dr. Özlem Çakır (Dokuz Eylül Üniversitesi Kariyer Planlama Koordinatörü Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Başkan Yardımcısı) ve Nesrin Makbule Dank’tan (Çalışma ve İş Kurumu İzmir İl Müdürü Yardımcısı) oluştu.

Toplantının açılış konuşmasını ESİAD Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Yaşar Tınar yaptıktan sonra sözü Moderatör Prof. Dr. Canan Balkır’a Bıraktı. Toplantı da “İş ve Aile Yaşamının Uyumlaştırılması: Kadınların İşgücüne Katılımı” anlatıldı.

Basifed türkonfed AB Bilgi Merkezi İzmir