esiad rss besleme
29
Eylül
2018

TÜSİAD SÜR 2018

Sürdürülebilirliğe yeni bir boyut kazandırarak Türk iş dünyasına ilham veren TÜSİAD SÜR Konferansı derneğimizin de işbirliği ile bu sene 28 Eylül 2018 tarihinde İzmir’de Havagazı Fabrikası’nda TÜSİAD üyeleri ve üye kurumlarının uzmanlarından, akademisyenlerden ve üniversite öğrencilerinden oluşan 300’ü aşkın katılımcı ile gerçekleştirildi.

TÜSİAD’ın 2016 yılından bu yana düzenlediği TÜSİAD SÜR Konferansları şirketlerde sürdürülebilirlik uygulamalarını hayata geçiren kişilerce gerçekleştirilen ilham veren sunumlar ve canlı performanslarla tüm katılımcılara farklı ve unutulmaz bir deneyim sunuyor.

sur2018_erol

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun açış konuşmalarıyla başlayan etkinlikte, sürdürülebilirlik konusunda iyi örneklerin sunumlarının yanısıra Tepecik Filarmoni Orkestrası da sahne aldı.

Toplu resim_

Ayrıca konferans öncesinde TÜSİAD Yönetim Kurulu’nun Eylül ayı toplantısına ev sahipliği yapan derneğimiz Yönetim Kurulu ile TÜSİAD Yönetim Kurulu özel yemekte biraraya geldiler.

esiad_tusiad_yk IMG_4660_

Basifed türkonfed AB Bilgi Merkezi İzmir