esiad rss besleme
22
Aralık
2014

“İZMİR 1900″ KİTABI LANSMAN GECESİ

PicsArt_1419239787746DSCF4622DSCF4622

Değerli Bilim Adamı, araştırmacı yazar Prof. Dr. Çınar Atay tarafından yazılan ve derneğimiz tarafından Folkart’ın sponsorluğunda yayınlanan, İzmir’in tarihine ve geleceğine büyük katkı sağlayacağına inandığımız “İzmir 1900” adlı eserin tanıtımı, Folkart Yapı Sanayi Ticaret A.Ş ve Başkanı üyemiz Mesut Sancak’ın ev sahipliğinde Bayraklı Folkart Towers’da gerçekleştirildi.

19. Yüzyıl sonu ile 20. Yüzyıl başlarındaki İzmir’den kesitleri içinde barındıran kitabın tanıtımına, üyelerimizin yanısıra çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Volkan Severcan’ın sunuculuğu üstlendiği gecede, Folkart Yapı Sanayi Ticaret A.Ş ve Başkanı üyemiz Mesut Sancak, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Güçlü ve kitabın yazarı Prof. Dr. Çınar Atay birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Güçlü, Mesut Sancak’a ve Prof. Dr. Çınar Atay’a günün anısına birer plaket takdim etti.

Tanıtım gecesi, Funda Arar’ın sahne aldığı, dinleyenlerin gecenin sonuna kadar kaldığı, keyifli bir konser ile son buldu.

Basifed türkonfed AB Bilgi Merkezi İzmir