esiad rss besleme
12
Nisan
2017

AVRUPA BİRLİĞİ – TÜRKİYE GENÇLİK FORUMU BAŞVURULARI BAŞLADI

AB-KSF-poster-5april-04

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen ve AB Bilgi Merkezleri tarafından organize edilen AB Gençlik Forumları her sene farklı içeriklerle üniversite öğrencilerini bir araya getirmektedir. AB Bilgi Merkezleri’nin bulunduğu 20 ildeki üniversite öğrencilerinin başvurusu ile başlayan süreç İstanbul’da 3 günlük yoğun bir programa katılımla son bulacaktır.

Erasmus+ Programının 30.yılını onurlandırmak amacıyla “Değişen Hayatlar, Genişleyen Ufuklar” temasında 26-28 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Gençlik Forumu’nda konunun uzmanları Avrupa Gönüllülük Hizmeti gibi konularda bilgi ve deneyim paylaşımı yaparken genç işsizliğini azaltmak için izlenecek yöntemler de tartışılacaktır.  Bunun yanı sıra gençlere vizyon katabilecek sürpriz konuşmacıların da olacağı AB- Türkiye Gençlik Forumu’nda bizimle birlikte yer alıp farklı bir deneyim yaşamak isterseniz bu forum tam size göre.

Tüm masrafların, Avrupa Birliği Bilgi Ağı projesinden karşılanacağı Gençlik Forumuna katılabilmek için 17 Nisan 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar aşağıdaki başvuru formunun doldurularak esiad@esiad.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

NOT: Daha önce bu etkinlikte yer almış öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN.

Basifed türkonfed AB Bilgi Merkezi İzmir